Уповноважений з прав людини в Ростовській області Анатолій Харківський заявив, що українського 20-річного політв’язня Кремля Павла Гриба утримують в СІЗО нібито без порушень.

Уповноважений з прав людини в Ростовській області Анатолій Харківський заявив, що українського 20-річного політв’язня Кремля Павла Гриба утримують в СІЗО нібито без порушень.

Про це він повідомив «Интерфаксу».

«Гриб прибув з Краснодара, і після прибуття був оглянутий медичними працівниками. Медичне обслуговування він отримує в повному обсязі, жодних претензій до адміністрації СІЗО-4 на умови утримання і медичне обслуговування у нього немає», — заявили в офісі російського омбудсмена.

3 липня батько політв'язня Гриба Ігор повідомив Громадському, що його сина після етапування до іншого слідчого ізолятора у російському Ростові-на-Дону сильно побили в'язні, коли дізнались за якою статтею українець обвинувачується. Крім того, у Павла відібрали всі речі та продукти харчування, які напередодні передали українські консули.

Зазначимо, що Гриба у РФ звинувачують у підготовці «теракту».

Після заяв батька політв'язня, у Росії заявили, що нібито не виявили в українського політв’язня Павла Гриба слідів побиття.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулась до російського омбудсмена Тетяни Москалькової лист через побиття у російській колонії українців Павла Гриба.

Нагадаємо, у кінці серпня 2017-го український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило його сина Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Згодом з'ясувалось, що Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі. Гриба в РФ звинувачують у тероризмі. 

Як повідомлялося, у Росії заблокували переказ коштів на рахунок Павла Гриба.

У 2017 році українські лікарі відправились до українця Павла Гриба, який перебуває у СІЗО Краснодара. Однак, російські правоохоронці їх не пустили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утримуваному в РФ українцю Грибу не надають медичну допомогу і не передають пошту.

Батько Павла Ігор Гриб наголосив, що за час перебування у СІЗО у його сина значно погіршився зір. Раніше батько Гриба повідомляв, що російські силовики силовики посилили психологічний тиск на Павла.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом. 

Поділитись: