У Росії вийшла в продаж настільна гра «Наші в Солсбері». Видання The Insider вказує, що маршрут на обкладинці гри збігається з маршрутом агентів ГРУ Олександра Мішкіна та Анатолія Чепіги, яких Велика Британія підозрює в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньки.

Гра доступна в продажі на сайтах «Гала-Центру» та «Маркет Асортимент». В обох магазинах The Insider підтвердили наявність ігор.

«Зважаючи на обкладинку, маршрут героїв по гральному полю Європи збігається з маршрутом пересування спрівробітників ГРУ Чепіги та Мішкіна», — зазначає The Insider.

У другій частині розслідування видань The Insider та Bellingcat ідеться, що перед відвідуванням британського Солсбері чоловіків затримували в Нідерландах. Також у 2016 році Мішкін їздив до Нідерландів у дні референдуму про асоціацію України з Європейським Союзом. А на початку листопада 2017 року обидва літали до Швейцарії.

На карті поїздок Мішкіна та Чепіги, яку розробило видання, вказані такі міста: Женева, Амстердам, Лондон, Тель-Авів, Франкфурт.

На коробці для настільної гри «Наші в Солсбері» перераховані: Женева, Амстердам, Лондон, Мінськ, Париж.

21 січня Євросоюз запровадив санкції проти керівника Головного розвідувального управління РФ та його заступника через отруєння екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Нагадаємо, що в березні 2018 року 66-річний громадянин Росії, колишній розвідник Сергій Скрипаль потрапив до лікарні з важким отруєнням. З ним була його донька Юлія. Як з'ясували міжнародні слідчі та британська лабораторія, їх отруїли нервово-паралітичною речовиною«Новічок».

Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля. Лондон звинуватив в отруєнні агентів ГРУ Руслана Боширова та Олександра Петрова. Однак журналісти-розслідувачі з'ясували, що їхні справжні імена Олександр Мішкін та Анатолій Чепіга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми їхали в Солсбері подивитись собор»: що розповіли підозрювані в отруєнні Скрипалів

Після отруєння Британія видворила російських дипломатів. Також Британія заявила про замороження російських активів у країні. Повідомлялося, що санкції можуть зачепити найближче оточення Путіна

Поділитись: