У новій редакції закону «Про столицю», підготованій депутатами від «Слуги народу», може зникнути посада глави Київської міської державної адміністрації.

Про це заявив перший заступник голови фракції «Слуги народу» Олександр Корнієнко, повідомляє LB.ua

«Можливо, в новій редакції закону «Про столицю» такої позиції як глава КМДА взагалі не буде. Зрозуміло, що зараз вона є в Конституції, але в тих змінах, які ми плануємо в цілому по децентралізації, не буде глав ОДА… Київ хоч і регулюється окремим законом «Про столицю», але він не може випадати із загальної канви. Якщо у всій країні не буде ОДА, чому вона буде в Києві?», — заявив Корнієнко.

Заступник голови фракції зазначив, що законопроект «Про столицю» буде представлений найближчим часом.

За його словами, таку модель управління містом депутати від «Слуги народу» «побачили в Європі».

Нагадаємо, 4 вересня Уряд направив президенту подання на звільнення міського голови Києва Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації. Сам Кличко називає своє звільнення незаконним.

Ще 24 липня Офіс президента попросив у Кабінету міністрів внести подання на звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка. Кличка в Офісі президента звинуватили в підконтрольності «смотрящим» та заявили про необхідність розмежувати посади міського голови та очільника КМДА.

Сам Кличко заявив, що розділення посад міськголови та глави КМДА суперечить Конституції.

Поділитись: