УКРАЇНА

У справі Януковича дослідили російський пропагандистський фільм

18 квітня, 2018 11:18
УКРАЇНА/У справі Януковича дослідили російський пропагандистський фільм
Зберегти
Вигляд
На судовому засіданні у справі про державну зраду Віктора Януковича дослідили російський пропагандистський фільм «Крым, путь на родину». Цей фільм прокурори долучили як доказ анексії Криму й причетності Віктора Януковича до цього злочину.

На судовому засіданні у справі про державну зраду Віктора Януковича дослідили російський пропагандистський фільм «Крым, путь на родину». Цей фільм прокурори долучили як доказ анексії Криму й причетності Віктора Януковича до цього злочину.

Про це із Оболонського суду Києва 18 квітня повідомляє кореспондент Громадського.

На засіданні судді оголосили результати експертизи фільм, у якому показані викривлені факти російської агресії у Криму та подальшої анексії півострова. Експерти встановили, що коментарі президента РФ Владіміра Путіна та так званого голови ради міністрів Криму Сергія Аксьонова, які були використані у фільмі, дійсно були сказані цими особами.

Адвокати ж Януковича намагалися переконати суддів, що цей фільм «не містить жодної доказової бази» й загалом не вартує уваги суду.

«Треба наповнювати справу доказами, документами, свідченнями свідків, а не фільмами з інтернету», — сказав адвокат Віталій Сердюк.

У відповідь прокурор Максим Крим наголосив, що цей фільм є доказом російської агресії у Криму та активного сприяння цьому екс-президента України Януковича.

Як повідомлялося, депутат Михайло Добкін попросив відкласти допит на суді у справі Януковича на півтори години (до 11:30) через те, що він бере на поруки підозрюваного екс-главу СБУ Києва Олександра Щеголєва.

2 квітня стало відомо, що депутат Михайло Добкін погодився надати свідчення у справі про державну зраду  Януковича. 

Оболонський районний суд Києва відмовив захисту Віктора Януковича в повторному допиті президента Петра Порошенка.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Про що Порошенко розповів у суді над Януковичем

На допиті у справі Януковича секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що після анексії Криму РФ планувала силою відновити владу Януковича в країні. Також Турчинов пояснив, чому російські військові захопили півострів Крим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утеча екс-президента, анексія Криму та контакти з Кремлем: що розповіли Аваков та Яценюк на суді про держзраду Януковича.

Адвокати Януковича наполягали, щоб суд долучив до матеріалів справи фрагмент інтерв'ю секретаря РНБО Олександра Турчинова Громадському, де той розповідає про стан армії на початку війни, зокрема, під час анексії Криму.

Турчинов проходить одним зі свідків у справі про державну зраду Януковича.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Пов`язані новини