УКРАЇНА

У центрі Києва близько 20 людей провели акцію на підтримку Надії Савченко

29 квітня, 2018 15:29
УКРАЇНА/У центрі Києва близько 20 людей провели акцію на підтримку Надії Савченко
Зберегти
Вигляд
lead
У столиці на Майдані Незалежності провели акцію #НадіяЄ, метою якої є підтримка арештованої народної депутатки Надії Савченко.

У столиці на Майдані Незалежності провели акцію #НадіяЄ, метою якої є підтримка арештованої народної депутатки Надії Савченко.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

За словами сестри Савченко — Віри, вона організувала захід, щоб «інформувати людей про несправедливість, яка відбувається у країні».

«Ми роздаємо листівки, які планувались як передвиборча компанія, зараз ми роздаємо їх, щоб люди знали про несправедливість, яка в країні відбувається. Надя зараз у поганому стані, лікарі дають їй препарати від згущення крові. Історія повторюється, як було у Росії», — сказала вона.

Небайдужі зібрались на Майдані, аби висловити підтримку арештованій Надії Савченко Фото: Уляна Бойчук

Учасники вважають, що Надія Савченко стала жертвою  «олігархічного режиму».

«Ми маємо виступати проти олігархічного режиму та несправедливості, жертвою якої стала Надія Савченко. Я її підтримую, тому і прийшов сюди, щоб висловити свою підтримку», — сказав учасник акції Віктор Корольський.

За даними кореспондентки, в акції взяли участь близько 20 людей.

Повідомляється, що заходи на підтримку депутатки анонсували у Львові та Харкові.

Раніше Віра Савченко заявила, що Надія Савченко могла отримати політичний притулок у Європі до арешту в Україні.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодувала вже шостий день. 

29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

Пов`язані новини