Світ

У Єревані звільнилася директорка школи, яка не пускала учнів на протести

5 травня, 2018 20:38
Світ/У Єревані звільнилася директорка школи, яка не пускала учнів на протести
Зберегти
Вигляд
У Єревані звільнилася директорка школи, яка не пускала учнів на акції протесту проти прем’єрства колишнього президента Сержа Саргсяна.

У Єревані звільнилася директорка школи, яка не пускала учнів на акції протесту проти прем’єрства колишнього президента Сержа Саргсяна.

Про це повідомляє «Интерфакс».

Напередодні школярі, батьки, низка вчителів та правозахисники організували акцію протесту з вимогою звільнити директорку загальноосвітньої школи №11 Рузанну Азізян.

За словами протестувальників, директорка насильно утримувала дітей у школі, не даючи виходити на акції, організовані опозиціонером Ніколом Пашиняном.

Як відзначає «Интерфакс», директорка школи Азізян є членкинею правлячої Республіканської партії, крім того вона є однокурсницею Сержа Саргсяна, який після протестів погодився піти у відставку.

23 квітня після 10 днів протестів екс-президент Вірменії, прем'єр-міністр Серж Саргсян заявив про відставку. Того ж дня президент Вірменії Армен Саркісян підписав указ про відставку уряду країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Протести у Вірменії: крок проти несправедливості (СПЕЦРЕПОРТАЖ)

2 травня у Вірменії відновилися протести,після того, як парламент не обрав на посаду прем’єр-міністра Пашиняна. За його кандидатуру проголосували 45 депутатів при необхідних 53 голосах.

Про те, як відбувалося голосування та його наслідки для Вірменії дивіться у спеціальному ефірі Громадського.

Нагадаємо, Нікол Пашинян став єдиним кандидатом, якого висунули на пост прем’єр-міністра країни.

3 травня Пашиняна офіційно висунули кандидатом на посаду прем’єра Вірменії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Професійний революціонер: хто такий лідер вірменських протестів Пашинян

Пов`язані новини