Учасники акції під Офісом президента в Києві заявили, що президент України Володимир Зеленський «не перетнув червоні лінії», тому учасники акції не залишатимуться на безстроковий протест.

Про це повідомляє кореспондентка hromadske.

«Зеленський не перетнув червоні лінії. Однак не виключаються непублічні домовленості», — ідеться у заяві учасників протесту. 

Учасники заявили, що «надалі слідкуватимуть за процесом перемовин» і анонсували акцію під Верховною Радою у день розгляду закону про особливий статус Донбасу.

Нагадаємо, що за підсумками нормандської зустрічі сторони домовились, що українська сторона продовжить чинний закон про особливий статус Донбасу.

про підсумки зустрічі читайте тут

9 грудня, у Парижі відбулася перша за останні три роки зустріч «нормандської четвірки» Аби відновити перемовини щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, у французькій столиці зустрілися лідери України, Росії, Німеччини та Франції. Також у межах саміту відбулися перші особисті перемовини Володимира Зеленського та Володимира Путіна.

Раніше повідомлялося, що близько 800 людей зібралися під стінами Офісу президента. Серед координаторів — «Рух опору капітуляції», «Свобода», «Національний корпус», «Національні дружини», «Демократична сокира». Вони наголосили на неможливості перетину так званих «червоних ліній»: проведення виборів на тимчасово окупованих територіях, допоки не буде відновлено контроль над усією ділянкою російсько-українського кордону, поступки РФ у питанні повернення Криму, федералізація держави, відмова від європейського курсу тощо. 

Акція розпочалася ввечері 8 грудня. Мета — змусити президента Володимира Зеленського не допустити «здачі національних інтересів країни під час зустрічі «Нормандської четвірки» 9 грудня у Парижі».

Раніше біля Офісу президента учасники «Руху опору капітуляції» встановили наметове містечко та сцену, а також анонсували початок так званої «Варти Року».

Поділитись: