УКРАЇНА

Україна планує порушити питання незаконних виборів у Криму на сесії ПАРЄ у квітні — Геращенко

5 квітня, 2018 18:31
УКРАЇНА/Україна планує порушити питання незаконних виборів у Криму на сесії ПАРЄ у квітні — Геращенко
Зберегти
Вигляд
Українська сторона готується порушити питання незаконних виборів у Криму на черговій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, яка відбудеться в квітні.

Українська сторона готується порушити питання незаконних виборів у Криму на черговій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, яка відбудеться в квітні.

Про це повідомила членкиня постійної делегації в ПАРЄ Ірина Геращенко у Facebook.

«У квітні відбудеться чергова сесія ПАРЄ, українська делегація хоче, щоб там активно звучала тема незаконних виборів в Криму. Готуємося до сесії та обговорюємо нашу тактику», — написала вона.

Член делегації в ПАРЄ, народний депутат (позафракційний)Борислав Береза також зазначив, що «ми готуємося до сесії в ПАРЄ».

22 березня Рада офіційно не визнала «виборів» президента РФ в анексованому Криму.

Раніше голова Меджлісу завляв, що понад 90% кримських татар проігнорували «вибори» президента РФ.

Нагадаємо, у Росії заявили, що за Путіна в анексованому Криму «віддали» понад 90% голосів.

18 березня у Росії відбулися вибори президента країни. День виборів призначили на день анексії Криму. Україна закликала світ не визнавати результатів таких виборів, також в Україні не допускали росіян до участі в голосуванні. 

На незаконних виборах президента РФ в анексованому Криму фіксували низьку явку. Також повідомлялося, що на кримських татар чинили тиск.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін за допомогою Криму намагається виправдатися перед росіянами — правозахисник.

На виборах президента Російської Федерації Володимир Путін, за даними екзит-полів, отримав понад 70% голосів виборців. Таким чином це може бути його вже четвертий президентський термін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У нас тут нудно, посадили всього кілька людей» — як Липецьк голосував на виборах президента РФ  (РЕПОРТАЖ).

Зазначимо, що вибори в Росії відбувалися з масовими порушеннями. Зокрема, оприлюднено десятки відео з вкиданням бюлетенів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що кандидати на президентських виборах у Росії говорять про Україну

На виборах президента Російської Федерації Володимир Путін  отримав понад 70% голосів виборців. Відтак він стане президентом РФ уже вчетверте.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Вибори є — вибору нема: як блокували посольство РФ (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Пов`язані новини