В Адміністрації президента не розглядають план припинення війни на Донбасі, який запропонував Мартін Сайдік, спеціальний представник голови ОБСЄ в Тристоронній контактній групі.

Про це Громадському повідомив заступник голови АП Костянтин Єлісєєв.

«Звичайно, у нас є багато питань до цього документа, рівно як і до часових рамок та способу, в який він був висунутий. Ми цей документ не розглядаємо і не обговорюємо. Думаю, що його очікує така ж доля, як і доля десятків інших планів врегулювання ситуації на Донбасі, які пропонувались за останні чотири роки», – сказав Єлісєєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маніпуляції навколо Будапештського формату відводять дискусію від реальних проблем — заступник голови АП Єлісєєв

Про новий план щодо врегулювання конфлікту на Донбасі заявив спецпредставник ОБСЄ в Тристоронньої контактній групі Мартін Сайдік в інтерв'ю австрійській газеті Kleine Zeitung. Зокрема пропонує поєднати ОБСЄ та ООН в одну структуру, провести місцеві вибори під наглядом ООН, а також створити Агентство з реконструкції — за прикладом Балкан. 

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПЛАН ЧИТАЙТЕ: Представник ОБСЄ в Мінську пропонує «вихід з глухого кута» на Донбасі. План передбачає вибори під наглядом ООН

У МінТОТ заявили, що новий план ОБСЄ не зможе замінити Мінські угоди, але може бути їхнім інструментом. А глава МЗС про пропозицію ОБСЄ щодо Донбасу заявив, що це «ті ж яйця, тільки в профіль».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ексклюзивне інтерв'ю Громадського з Волкером: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили».

Колишній посол США в Україні Стівен Пайфер повідомив Громадському, що, на його думку, Росія чекатиме закінчення виборів в Україні, перш ніж розв'язувати питання миротворчої місії ООН на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Але є одне але»: що означає заява Путіна про миротворців на Донбасі

Поділитись: