Укрзалізниця оголосила тендер на закупівлю послуг з обслуговування 30 локомотивів «Тризуб» компанії General Electric. Очікувана вартість тендеру складає 895,24 мільйона гривень.

Про це йдеться в оголошенні тендеру на сайті Prozorro.

Зазначається, що замовником послуги є Центр забезпечення виробництва Укрзалізниці. Торги відбудуться 25 червня. Для участі у торгах компаніям потрібно внести заставу у розмірі 4,47 мільйона гривень. Мінімальний крок збільшення ціни аукціону складає 0,7% від початкової вартості або 6,26 мільйона гривень.

Раніше Укрзалізниця оголосила тендер на купівлю запчастин до General Electric на 3,12 мільйона гривень.

22 березня Укрзалізниці передали останні з придбаних та доставлених в Україну американських локомотивів. В Мінінфраструктури повідомляли, що загалом планують придбати в General Electric 225 локомотивів.

Зазначимо, що контракт з Укрзалізницею був одним з останніх контрактів General Electric. Наразі компанія продала свій залізничний бізнес.

23 лютого 2018-го Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

11 вересня в Україну прибув перший локомотив американської компанії General Electric. Пізніше повідомлялось, що нові локомотиви планують використовувати на напрямках до Миколаєва, Маріуполя та Мелітополя.

4 лютого 2019 року в Україну прибули всі 30 придбаних у GE локомотивів.

Поділитись: