За місяць до завершення терміну виплат одноразової грошової допомоги у розмірі 100 тисяч гривень звільненим з полону бойовиків на Донбасі, уряд оприлюднив порядок звернення щодо отримання цієї виплати.

За місяць до завершення терміну виплат одноразової грошової допомоги у розмірі 100 тисяч гривень звільненим з полону бойовиків на Донбасі, уряд оприлюднив порядок звернення щодо отримання цієї виплати.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства тимчасово окупованих територій.

Згідно опублікованої інформації, звільнені з полону повинні звернутися з заявою до свого місцевого органу з питань соціального захисту не пізніше ніж за шість місяців після звільнення з полону.

До заяви повинна додаватись: 

  • копія документа, що посвідчує особу громадянина України, іноземця або особи без громадянства (з пред’явленням оригіналу);
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті або які не є громадянами України).

Як розповів Громадську звільнений з полону Володимир Фомічов, звільнені з полону бойовиків на Донбасі 74 українці досі не отримали допомогу від держави у 100 тисяч гривень. Ця процедура затягується, адже на урядовому рівні так і не затвердили чіткий порядок виділення цих коштів.

Раніше у МінТОТі заявили, що виплата грошової допомоги для звільнених з полону на Донбасі розпочнеться тоді, коли прем’єр Володимир Гройсман підпише порядок надання цих виплат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звільнені від опіки: Як держава допомагає українцям, яких повернула з полону «ДНР» та «ЛНР»

27 грудня 2017 року на Донбасі відбувся обмін заручників. Це перший за два роки та найбільший обмін. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Україна не передала жодної людини, в якої була кров на руках», — інтерв'ю з омбудсменом про обмін полоненими.

Гройсман заявив, що уряд виплатить кошти звільненим з полону після перевірки щодо них.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Великий обмін: кого звільнили з полону бойовиків на Донбасі.

Поділитись: