Представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України та Фонду державного майна домовились вирішити спірні питання, які блокували початок малої приватизації та розпочати її за розкладом.

Представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України та Фонду державного майна домовились вирішити спірні питання, які блокували початок малої приватизації та розпочати її за розкладом.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко, передає прес-служба уряду.

«Мала приватизація буде розблокована і розпочнеться в раніше вказані строки»,— підкреслив Олександр Саєнко.

Крім цього, у Мінекономрозвитку повідомили про те, що напрацьовують механізм виставлення на продаж у системі «Prozorro.Продажі». Нагадаємо, що на думку керівника Фонду держмайна Віталія Трубарова, саме відсутність можливості продажу пакетів акцій через систему «Prozorro.Продажі» заблокувало початок малої приватизації.

Напередодні у Мінекономіки акредитували перші 10 торговельних майданчиків, через які планують приватизовувати малі державні підприємства.

Нагадаємо, що перелік підприємств малої приватизації у Фонді держмайна затвердили наприкінці березня 2018 року. Так, до переліку малої приватизації у 2018 році внесено 600 об'єктів. В уряді планують приватизувати малі підприємства у червні.

ProZorro.Продажі планують використовувати для малої приватизації.

Нагадаємо, що 10 травня Кабінет міністрів затвердив перелік об’єктів «великої приватизації». Зокрема, до нього увійшли Центренерго, Одеський припортовий завод, Сумихімпром (приватизація яких завершиться за правилами попереднього закону про приватизацію), Об'єднану гірничо-хімічну компанію, Завод Електроважмаш, Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші державні підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Раніше повідомлялось, що у Фонді держмайна виключили низку великих підприємств з переліку на приватизацію у 2018 році.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile