Світ

В Індії легалізували одностатевий секс

6 вересня, 2018 12:16
Світ/В Індії легалізували одностатевий секс
Зберегти
Вигляд
Верховний суд Індії визнав, що в країні одностатевий секс більше не є кримінальним злочином.

Верховний суд Індії визнав, що в країні секс між партнерами однієї статі більше не є кримінальним злочином.

Про це повідомляє BBC.

Нове рішення скасовує рішення Верховного суду від 2013 року, яке залишало в силі колоніальний закон, який визначав одностатевий секс як «протиприродне правопорушення».

Цей закон під назвою «розділ 377» є одним із найстаріших законів, який криміналізував гомосексуальні відносини. Відповідно до цього закону, за сексуальний зв'язок між партнерами однієї статі можна було отримати до 10 років тюремного ув'язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Райдужні» перспективи: ситуація з правами ЛГБТ у світі

У квітні в Італії одностатева пара вперше офіційно зареєструвала дітей.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Ми були тут»: фотопроект про військових-ЛГБТ

У січні в Австралії лелізували одностатеві шлюби. У жовтні 2017 року в Німеччині вперше зареєстрували одностатевий шлюб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Усі рівні, усі різні»: як пройшов «КиївПрайд-2018»(ФОТОРЕПОРТАЖ)

Більше про:
# ЛГБТ
# Індія
Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти