В Італії зафіксували 16 випадків зараження коронавірусом COVID-19.

Про це повідомляє Reuters.

Повідомляється, що 14 випадків зафіксовано на півночі Італії в Ломбардії. Ще 2 у регіоні Венето.

Згідно з інформацією, зокрема, коронавірусом заразились 5 медичних працівників.

За останніми даними, кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 76 723. З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2247 людей. Водночас 18 515 пацієнтам вдалося успішно одужати.

Нагадаємо:

  • У грудні 2019 року в китайському місті Ухань (провінція Хубей) зафіксували спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником. Згодом стало відомо, що вірус передається від людини до людини.
  • Намагаючись обмежити поширення вірусу, в Китаї запровадили повні або часткові обмеження на пересування у 15 містах, зокрема повністю ізолювали Ухань, в якому мешкають понад 11 мільйонів людей.
  • За межами Китаю випадки зараження зафіксували у більше як 25 країнах, зокрема у США, Франції, Австралії, Канаді, Німеччині, Фінляндії, Індії та Африці. Деякі країни намагаються евакуювати своїх громадян з Китаю та призупиняють авіасполучення.
  • 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я у світі.
  • В Україні наразі немає випадків інфікування, однак відомо, що двоє українців є серед інфікованих на круїзному лайнері Diamond Princess, який 14 днів стояв на карантині біля порту Йокогама в Японії.
  • Зранку 20 лютого у Харкові приземлився літак з українцями та іноземцями, яких Україна евакуювала з Уханя. На борту перебували 45 українців та 27 іноземців, а також екіпаж та лікарі. Усі вони здорові та без симптомів коронавірусу.
  • Увечері 20 лютого їх привезли до санаторію в селищі Нові Санжари на Полтавщині. Там місцеві жителі увесь день блокували дорогу, аби не пропустити автобуси з евакуйованими, але правоохоронці відтіснили їх та звільнили дорогу.
Поділитись: