Влада китайського міста Ухань оголосила, що рух громадського транспорту в місті тимчасово призупиняється, а жителів попросили не виїжджати за межі населеного пункту.

Про це повідомляє BBC.

Зазначається, що місцевий аеропорт і залізничні станції закривають на виїзд. Водночас метро і поромний транспорт перекриють із 10 ранку за місцевим часом у четвер, 23 січня.

Нагадаємо, речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко повідомив hromadske, що в українських аеропортах не посилюватимуть перевірки у зв’язку зі спалахом коронавірусу в Китаї, доки не буде відповідного розпорядження Міністерства охорони здоров’я.

Нагадаємо:

  • Спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником, зафіксували в китайському місті Ухань (провінція Хубей) у грудні 2019 року.
  • Його також виявили в однієї жінки в Таїланді, яка прилетіла туди з Уханя, у мешканця Японії, який навідувався до Уханя, та в китаянки, яка приїхала до Південної Кореї.
  • 20 січня Національна комісія з охорони здоров’я Китаю вперше офіційно підтвердила, що інфекція може передаватися від людини до людини.
  • Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) розглядає можливість оголосити міжнародну надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров’я щодо вірусу — як це було зроблено зі свинячим грипом та вірусом Еболи.
  • За останніми даними, кількість жертв від нового коронавірусу у Китаї зросла до 17, а кількість підтверджених випадків зараження перевищила 400.

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, скоріш за все, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Поділитись: