В Офісі президента України та в Кремлі заявили, що президент України Володимир Зеленський не зустрічався із секретарем Ради безпеки РФ Миколою Патрушевим в Омані.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков назвав брехнею повідомлення про поїздку Патрушева в Оман і зустрічі там з Зеленським, передає агентство «РИА Новости».

Прес-секретарка президента України Юлія Мендель також заявила, що Зеленський ніколи не зустрічався і не говорив із Патрушевим.

Раніше журналісти програми «Схеми» опублікували сюжет, в якому стверджують, що секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев приїжджав до міста Маскат в Омані, коли там перебував президент України Володимир Зеленський. Російський політик начебто прилетів тим же чартерним літаком, яким Зеленський повертався до Києва. Водночас зустріч Патрушева та Зеленського журналісти не підтверджували, оскільки про це їм повідомило лише одне джерело.

Новий голова Офісу президента Андрій Єрмак назвав розслідування «Схем» «неправдою від початку до кінця».

Нагадаємо, на початку січня в ЗМІ з'явилась інформація, що Зеленський разом із дружиною поїхав на відпочинок в Оман. Однак в Офісі президента тоді заявили, що глава держави поїхав туди за власні кошти, але у нього там відбудуться важливі зустрічі.

Зокрема Зеленський обговорив торговельно-економічну співпрацю обох країн з оманським міністром.

Однак в ніч на 8 січня в Ірані впав пасажирський літак української компанії МАУ. Згодом стало відомо, що він був збитий Іраном.

Після падіння літака, зранку 8 січня, Зеленський оголосив, що терміново перериває поїздку в Оман і повертається в Київ, але «повертався» він майже добу.

 Згодом в Офісі президента підтвердили, що поїздка Зеленського до Оману не була офіційним візитом.

Поділитись: