Президент Володимир Зеленський заявив, що в Офісі президента немає жодних «смотрящих» за Києвом та іншими містами України, і зазначив, що не знає Дениса Комарницького.

Про це він сказав на спільному брифінгу з керівництвом фракції «Слуга Народу» та переможницею праймеріз кандидатів для участі у виборах київського міського голови від монобільшості Іриною Верещук.

Відповідаючи на запитання журналістів глава держави запевнив, що не знає, хто такий «пан Комарницький».

«Якщо я не знаю (хто він — ред.), то він не може бути «смотрящим» від Офісу. По-друге, «смотрящих» від Офісу за Києвом немає. «Смотрящих» за будь-яким містом в Україні від Офісу немає. Загалом питання «смотрящих» не існує в нашому Офісі», — сказав він.

Перед цим народний депутат від фракції «Слуга Народу» Гео Лерос заявив, що 3 червня передав докази «топкорупції» у Києві до Національного антикорупційного бюро. Комарницький, як заявив Лерос, є кумом глави офісу президента Андрія Єрмака, і він нібито є «смотрящим» за Києвом.

А за два місяці до цього Лерос опублікував відеоматеріали, де рідний брат голови Офісу президента Андрія Єрмака Денис нібито торгував державними посадами.

Нагадаємо:

  • Правоохоронці відкрили низку кримінальних проваджень через «плівки Єрмака», але лише одне з них стосується саме змісту оприлюднених відео — цю справу порушила Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Решта лише пов'язані з самим фактом публікації компромату на главу ОП.
  • Спочатку справу щодо «плівок Єрмака» перекваліфікували та віддали з НАБУ до поліції. Депутат Гео Лерос, який і оприлюднив плівки, назвав це «зливом» справи. 14 травня стало відомо, що справу передали з поліції до Служби безпеки.
  • В Офісі президента заявили, що розмови на оприлюднених плівках не мають стосунку до реального життя, ніхто з названих людей не був призначений на посади, які обговорювалися. Однак зазначили, що усі факти мають бути перевірені — так само, як і джерела появи плівок і те, хто та з якою метою замовляв стеження.
Поділитись: