У країнах Європи, включно з Україною, з ночі 29 квітня, не працював або працював зі збоями месенджер Telegram.

У країнах Європи, включно з Україною, з ночі 29 квітня, не працював або працював зі збоями месенджер Telegram.

«Серйозний перегрів однієї з груп серверів Telegram може привести до проблем з підключенням до месенджеру в європейських користувачів протягом наступних кількох годин», — написав він.

Згідно з даними сервісу Downdetector, який відстежує роботу інтернет-ресурсів, станом на 3:40 за київським часом найбільше збоїв в роботі Telegram зафіксували у Великій Британії, Німеччині, Нідерландах, Італії та в Україні.

Станом на 11:20 у Києві месенджер почав працювати без збоїв.

Як повідомив Telegram у Twitter, відновлювальні роботи тривають після потужного перевантаження в Амстердамі, що зачепило багато сервісів. Там відключили електрику.

Раніше Роскомнагляд розблокував три мільйони адрес Amazon.

Роскомнагляд вимагав від Amazon та Google закрити доступ до ІР-адрес для Telegram.

До цього Роскомнагляд вимагав від Apple та Google видалити Telegram

16 квітня у Росії почали блокувати Telegram. Крім того, у країні заявили, що блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram.

Того ж дня Роскомнагляд почав блокувати ІР-адреси компаній  Amazon та Google, хостинг яких використовує нещодавно заборонений в Росії месенджер Telegram.

У Кремлі запевнили, що заборона Telegram в Росії «буде реалізовуватися».

Суд РФ постановив заблокувати месенджер Telegram на території Російської Федерації 13 квітня. Причиною стала відмова надати представникам ФСБ ключі шифрування, які дозволили б їм читати листування користувачів.

Дуров прокоментував блокування Telegram у Росії

16 квітня у Москві вийшли на мітинг біля будівлі ФСБ, де вимагали скасувати заборону месенджера. Під час протесту на Лубянській площі затримали учасницю Pussy Riot.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Telegram тримає удар: як месенджер протистоїть Роскомнагляду.

Поділитись: