Національний банк України завершує роботу над новими правилами пільгового користування кредитами. Ці правила мають запровадити найближчим часом. Вони стосуватимуться як громадян, так і малого, середнього та великого бізнесу.

Про це повідомила заступниця голови Національного банку Катерина Рожкова під час прес-брифінгу 20 березня.

«Нам всім зрозуміло, що на цей період часу пільговий режим, який ми називаємо кредитними канікулами, він просто необхідний через те, що головне завдання Нацбанку та банківської системи — знизити навантаження на бізнес, дати можливість йому вистояти», — заявила Рожкова.

За її словами, пільги у кредитуванні будуть стандартизованими і вже невдовзі їх будуть запроваджувати всі банки України.

Про які саме пільги йдеться, у Нацбанку наразі не уточнюють. Водночас зазначимо, що напередодні Верховна Рада заборонила нараховувати пеню та штрафи за несплату кредитів українцями.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня.

З 16 березня Україна на два тижні закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

Також уряд вирішив до 3 квітня скасувати авіа, залізничне та автобусне сполучення між містами та областями України, а також зупинити роботу метрополітенів. Рух власних автомобілів не обмежується.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: