Ватажок самоназваної «ДНР» Денис Пушилін пообіцяв працевлаштувати на «державну службу» колишніх суперників на «виборах глави республіки», які фактично були технічними кандидатами.

Про це повідомляють ЗМІ бойовиків.

Під час прес-конференції Пушилін заявив, що поспілкувався з екс-суперниками і дійшов висновку, що в них «схожі позиції».

«Ми бачили, що вони хочуть зробити життя наших громадян кращим. У найближчий час ми зберемося за круглим столом, де плануємо визначити напрямки, в яких максимально будуть задіяні кандидати», — сказав він.

Зазначимо, що декоративними суперниками Пушиліна на так званих «виборах» були: суддя Олена Шишкіна, колишній «заступник міністра освіти республіки» Володимир Медведєв, керівник музею ветеранів Афганістану Роман Євстифєєв та лікар-стоматолог Роман Храменков.

Нагадаємо, на так званих «виборах» на окупованому Донбасі перемогли чинні «керівники» Денис Пушилін та Леонід Пасічник.

Зазначимо, що кінцеві результати підтвердили попередні результати та прогнози Служби безпеки України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Несправжні вибори у несправжніх республіках: ватажків окупованого Донбасу РФ обрала заздалегідь

Раніше повідомлялось, що студентів окупованому Донецьку змушують брати участь у незаконному «голосуванні» бойовиків, інакше «будуть проблеми».

Президент України Петро Порошенко у Парижі обговорив псевдовибори на Донбасі з канцлеркою ФРН Ангелою Меркель та президентом Франції Еммануелем Макроном. За словами Порошенка, лідери «висловили тверду позицію щодо засудження фейкових «виборів» на Донбасі і підтримки незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України».

Раніше Литва закликала запровадити санкції проти організаторів «виборів» на окупованому Донбасі.

Запровадити санкції проти організаторів «виборів» на окупованому Донбасі закликала Польща.

Спеціальний представники Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що через так звані «вибори» на окупованих територія Росія дотує корумпованих лідерів Донбасу.

У НАТО заявили, що не визнають так званих виборів на окупованих територіях Донбасу, організованих Росією.

У Міністерстві закордонних справ України заявили, що реакцією на «вибори» у «ДНР» та «ЛНР» стануть нові міжнародні санкції проти Росії.

Раніше глава Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов заявив, що всіх організаторів виборів у самоназваних республіках на Донбасі 11 листопада притягнуть до кримінальної відповідальності.

Сполучені Штати закликали мешканців окупованої частини Донбасу бойкотувати так звані «вибори» в самоназваних «ДНР та «ЛНР», бо вони не відповідають Мінським угодам та українському законодавству.

Раніше представниця України у Тристоронній контактній групі Ірина Геращенко повідомила, що Росії офіційно заявила, що визнає «вибори» у так званих «ДНР» та «ЛНР».

Водночас у Кремлі заявили, що визнають «вибори» на окупованому Донбасі «залежно від результату».


Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile