Ветеран полку «Азов» Микита Макєєв із позивним «Одісей» записав відеозвернення, у якому пояснив, навіщо стрибнув на капот машини Петра Порошенка.

Звернення Макєєв опублікував у Facebook, однак невдовзі видалив.

У відео ветеран розповів, що він родом із Санкт-Петербурга, але приїхав воювати за незалежність України.

«Сьогодні, купивши чотири бронежилети, три з яких ми з товаришами прострелили на полігоні, ось так от просто і легко, я хотів один із них передати особисто Петру Олексійовичу. Він не прострелений. Я б хотів, щоби він надів його на себе або на свого синочка, який нібито воював у Краматорську, і випробував його», — сказав Макєєв.

Однак, за словами чоловіка, «озброєні тітушки» Порошенка не пустили його, тому він і стрибнув на капот машини.

«Я хотів помститися йому за всі ті п'ять років принижень, які він за допомогою своїх підлеглих в Адміністрації президента та ставлеників у ДМС вчинив стосовно іноземних добровольців, обіцяючи їм громадянство, а замість цього запустивши їх по дев'ятьох колах бюрократичного пекла», — наголосив він.

Макєєв також заявив, що Порошенку «не вдасться втекти від його побратимів та правосуддя». 

Зазначимо, що 18 липня президент Володимир Зеленський надав громадянство України 9 іноземцям, які воювали на Донбасі, серед них є Микита Макєєв.

Нагадаємо, 25 липня Порошенко прийшов на допит у ДБР, а коли він їхав звідти, на нього намагалися напасти. За цим фактом поліція порушила справу.

Нагадаємо, Порошенко прийшов 25 липня на допит у ДБР у справі про продаж заводу «Кузня на Рибальському». Однак він продовжував наполягати, що повістки на допит не отримував.

Напередодні Порошенко хотів домовитися про перенесення допиту, але не вийшло.

20 червня повідомлялося, що Держбюро розслідувань за позовом Андрія Портнова проти Порошенка викликало Тігіпка і власника каналу «Прямий»..

Раніше стало відомо, що президент Петро Порошенко продає завод «Кузня на Рибальському» олігарху Сергію Тігіпку.

Водночас, за інформацією журналістів Bihus.info, напередодні продажу заводу, у серпні 2018 року, з його управління вивели нерухомість, загальна площа якої складає близько 6 тисяч квадратних метрів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile