Сайт LB.ua повернув на свій сайт матеріал про можливих замовників нападу на радницю міськоголови Херсона Катерину Гандзюк з доопрацюваннями юриста.

На початку тексту редакція зазначила, що причиною видалення матеріалу стало те, що юрист не вичитав її перед публікацією.

Таку процедуру назвали стандартною — «склалося так, що була порушена стандартна процедура — текст не пройшов аналіз нашого юридичний відділу».

Після чого юристи видання повідомили про наявність у тексті тверджень, які можуть призвести до судових позовів.

«Саме тому ми ухвалили рішення зняти його для доопрацювання», — зазначило видання.

Редакція перепросила у читачів та авторки матеріалу.

Зазначимо, що оновлена редакція тексту з'явився на сайт LB.ua 14 листопада під датою та годиною публікації першої редакції — 13 листопада 9:43 ранку. 13 листопада видання «Лівий берег» зняло з публікації статтю «Час колотися — хто замовив Катю Гандзюк?» про радницю міськголови Херсона Катерину Гандзюк та можливих замовників нападу на неї. Авторка матеріалу Катерина Мола розповіла Громадському, що рішення прибрати з сайту матеріал про Катерину Гандзюк та можливих замовників нападу на неї у редакції видання «Лівий берег» пояснили тим, що його має вичитати юрист. Текст обіцяли повернути у той же день, 13 листопада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що стверджує авторка тексту «Час колотися — хто замовив Катю Гандзюк?» Катерина Мола

4 листопада радниця міськголови Херсона Катерина Гандзюк померла у лікарні.

Президент України Петро Порошенко заявив, що вбивці мають бути покарані. Поліція перекваліфікувала справу Гандзюк на закінчене умисне вбивство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк

5 листопада На погоджувальній раді парламенту активісти та правозахисники вимагали створення тимчасової слідчої комісії для розслідування вбивства Катерини Гандзюк та нападів на інших активістів. Рада підтримала створення комісії для розслідування нападу на Гадзюк та інших активістів.

Крім того, представники Коаліції за захист громадянського суспільства та низки громадських та правозахисних організацій вимагають відставки генпрокурора Юрія Луценка та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова через смерть херсонської активістки. Також они наполягають на проведенні ефективного розслідування вбивства Катерини Гандзюк та на публічному звіті про заходи, вжиті для встановлення і покарання замовників цього страшного злочину, а також на ефективному розслідуванні інших нападів на громадських активістів, які сталися по всій Україні з часів Євромайдану Справу щодо вбивства Гандзюк повністю передали СБУ. Це дасть можливість слідчим СБУ об’єднати провадження і вести досудове розслідування з моменту планування до фактичного закінчення, зазначили у Міністерстві внутрішніх справ.

6 листопада генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що подасть заяву про відставку.

7 листопада У Херсоні попрощалися з Катериною Гандзюк.

Поділитись: