Світ

Вибори у Вірменії: представник фракції, яка підтримала Пашиняна, виступив проти його кандидатури

1 травня, 2018 19:34
Світ/Вибори у Вірменії: представник фракції, яка підтримала Пашиняна, виступив проти його кандидатури
Зберегти
Вигляд
Депутат опозиційної партії Вірменії, яка напередодні висловилася на підтримку «народного» кандидата Нікола Пашиняна на посаду глави уряду, заявив, що не голосуватиме за нього.

Депутат опозиційної партії Вірменії, яка напередодні висловилася на підтримку «народного» кандидата Нікола Пашиняна на посаду глави уряду, заявив, що не голосуватиме за нього. 

Про це секретар фракції АРФ «Дашнакцутюн» Агван Варданян заявив під час Національних зборів, передає «Радіо Свобода».

«Я не можу взяти на себе особисту відповідальність і проголосувати за пана Пашиняна», — сказав він і додав, що має «передчуття небезпеки», оскільки все це може бути «поєднанням набагато більшої гри і складних і багатошарових сценаріїв». 

«Чесно кажучи, це навіть не вибір, мені залишили два варіанти: проголосувати або за Нікола, або за Пашиняна. Я не буду голосувати. Але це одна сторона справи. Я член партії «Дашнакцутюн», уявляю партію-фракцію, яка вирішила голосувати за (Пашиняна — ред. ). Для мене є один вихід з цієї ситуації. Якщо моя партія вимагатиме цього, я готовий скласти свій мандат», — додав він. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Професійний революціонер: хто такий лідер вірменських протестів Пашинян

Сам Пашинян заявив, що колишні президенти Вірменії Серж Саргсян та Роберт Кочяран в день голосування чинять тиск на депутатів під час парламентського обговорення, що триває з 11 години ранку за Києвом.

Раніше, в спецеефірі Громадського вірменський політолог Грігор Єрітсян, що перебуває в Єревані, зазначив, що в кулуарах Національної асамблеї правляча Республіканська партія обговорює те, що не підтримає кандидатуру «народного» кандидата в прем'єри.

Нагадаємо, після багатотисячних протестів проти лідера Вірменії Сержа Саргсяна та його відставки, 1 травня у країні призначили вибори нового глави уряду — опозиціонера, керівника парламентської фракції «Елк» Ніколи Пашиняна. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Протести у Вірменії: крок проти несправедливості (СПЕЦРЕПОРТАЖ)

Нікол Пашинян став єдиним кандидатом, якого висунули на пост прем’єр-міністра країни. Правляча партія Вірменії відмовилася висувати кандидата на посаду прем'єра. Пашинян заявив про готовність стати прем'єром Вірменії.

23 квітня після 10 днів протестів екс-президент Вірменії, прем'єр-міністр Серж Саргсян заявив про відставку. Того ж дня президент Вірменії Армен Саркісян підписав указ про відставку уряду країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Від президента до прем'єра: п'ять фактів про рокіровку нового прем'єра Вірменії Сержа Саргсяна

Пов`язані новини