УКРАЇНА

Викиди у Криму: завод «Титан» у Армянську припинить роботу 9 вересня

7 вересня, 2018 18:33
УКРАЇНА/Викиди у Криму: завод «Титан» у Армянську припинить роботу 9 вересня
Зберегти
Вигляд
Всі вісім печей кримського заводу «Титан», на якому стався викид шкідливих хімічних речовин, припинять роботу 9 вересня.

Всі вісім печей кримського заводу «Титан», на якому стався викид шкідливих хімічних речовин, припинять роботу 9 вересня.

Про це повідомив директор підприємства Андрій Акулов, передає ТАСС.

За його словами, наразі на заводі працюють ще п'ять печей.

«Ми планово зупиняємо виробничий процес, з восьми печей п’ять ще в роботі. 8 вересня зупиняється ще одна піч, і 9 вересня зупиняються всі печі», — сказав він.

Також Акулов додав, що під час вимушеного простою робітники займатимуться ремонтом цехів та благоустроєм території. Він пообіцяв, що заробітна платня буде виплачена їм у повному обсязі.

7 вересня так званий «глава» Криму Сергій Аксьонов заявив про ризик повторного викиду хімічних речовин на заводі «Титан» у Армянську.

Нагадаємо, Національна поліція порушила кримінальну справу через викид хімічних речовин у Криму.

Раніше повідомлялося, що на Херсонщині 40 прикордонників поскаржилися на погане самопочуття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Екологічне лихо в Криму: що відомо про хімічне забруднення Армянська

У МОЗ станом на 6 вересня повідомили про відсутність шкідливих речовин у повітрі Херсонщини.

На півночі анексованого Криму в ніч з 23 на 24 серпня стався викид невідомої речовини. Російські ЗМІ лише 27 серпня повідомили, що на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу невідомої речовини, у зв'язку з цим утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев у місті Армянськ.

«Служба» прав споживачів РФ встановила, що жителям анексованого Криму нічого не загрожує внаслідок викиду невідомої речовини в атмосферу. Водночас постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін заявив, що жителі Херсонської області поскаржилися на викиди.

Окупаційна влада анексованого Криму вирішила зупинити завод «Кримський титан» через неконтрольовані викиди хімічних речовин. Також стало відомо, що через викиди на заводі «Кримський титан» в анексованому Армянську евакуюють дітей.

Україна вирішила закрити контрольно-пропускні пункти «Каланчак» та «Чаплинка» на межі з Кримом у зв'язку з викидами.

Президент Петро Порошенко у зв’язку з хімічними викидами заводу в анексованому Криму розпорядився, аби дітей з Армянська відправили на оздоровлення в Херсонську область.

6 вересня у школах та дитячих садках Херсонщини поблизу з адмінкордоном зупинили навчання.

Завод «Кримський титан» розташований в Армянську на півночі анексованого Криму, він є одним із найбільших у Східній Європі виробників діоксиду титану, який використовується для виготовлення лакофарбової продукції, пластмас, каучуку, гуми тощо.

Пов`язані новини