Світ

ЄС може знизити мита на імпорт автомобілів — Меркель

5 липня, 2018 16:28
Світ/ЄС може знизити мита на імпорт автомобілів — Меркель
Зберегти
Вигляд
Євросоюз готовий розглянути питання про зниження митних тарифів на імпорт автомобілів зі США та інших країн світу.

Євросоюз готовий розглянути питання про зниження митних тарифів на імпорт автомобілів зі США та інших країн світу.

Про це заявила канцлерка Німеччина Ангела Меркель під час спільної прес-конференції з прем’єркою Британії Терезою Мей, передає «Інтерфакс».

«Я готова підтримати переговори про зниження тарифів на ввезення американських автомобілів, але ми не можемо зробити це лише по відношенню до США», — сказала Меркель.

Вона також додала, що якщо ЄС планує переглянути свою позицію щодо мит на імпорт автомобілів, то має бути вироблена спільна європейська позиція з цього питання, яка б застосовувалась до всього імпорту автомобілів.

«Ми все ще працюємо над виробленням цієї позиції», — додала Меркель.

Також стало відомо, що в ЄС хочуть провести переговори з найбільшими світовими автовиробниками для створення уніфікованих умов торгівлі машинами.

Нагадаємо, що 22 червня Дональд Трамп написав у Twitter, що обмірковує можливість запровадження мит на європейські автомобілі у розмірі 20%. В ЄС повідомили, що готові зробити аналогічний крок у відповідь.

21 червня стало відомо, що мита на американські товари ввела Індія та Туреччина.

Також Трамп радив Франції вийти з ЄС «для кращих торговельних відносин».

Найбіліше бізнес-об’єднання США, яке виступає союзником Республіканської партії, виступило проти політики Трампа щодо запровадження мит на імпорт.

Також Трамп заявляв, що дослідження щодо доцільності запровадження мит на імпорт автомобілів знаходиться на завершальній стадії.

Пов`язані новини