Світ

Євросоюз має підтримувати діалог з РФ попри невдоволення її діями — глава Єврокомісії

6 жовтня, 2018 19:33
Світ/Євросоюз має підтримувати діалог з РФ попри невдоволення її діями — глава Єврокомісії
Зберегти
Вигляд
Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що попри всі міжнародні конфлікти з Росією Європейському союзу варто підтримувати діалог з Москвою.

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що попри всі міжнародні конфлікти з Росією Європейському союзу варто підтримувати діалог з Москвою.

Про це він заявив в інтерв’ю австрійському виданню Derstandard.

«Ми повинні при всьому невдоволенні Росією, яка зараз сильно зростає, розуміти: виходячи з думок архітектури безпеки, нам варто залишатися в діалозі з Росією та в деяких випадках діяти разом», — сказав Юнкер.

Він водночас визнав, що критикує Росію на тлі звинувачень у хакерських атаках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Кібератаки глобального масштабу: кого і чому атакували російські хакери

Раніше Сполучені Штати звинуватили 7 росіян в організації хакерських атак на антидопінгові організації.  Ідеться про співробітників Головного розвідувального управління Росії (ГРУ).  За даними американського слідства, вони також причетні до атак на вибори в США, енергетичну компанію Westinghouse і Організацію із заборони хімічної зброї. 

5 жовтня у масштабних хакерських атаках РФ звинуватила Німеччина.

Чотирьох із семи названих США росіян раніше звинуватили у хакерських атаках Нідерланди. Там повідомили, що спіймали росіян ще у квітні, коли ті намагались зламати мережу Організації із заборони хімічної зброї в Гаазі, яка вивчала отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля. Тоді ж їх вислали назад до Москви. 

Згодом Канада також звинуватила Росію у хакерських атаках.

Нідерланди звинуватили РФ у спробі вкрасти дані розслідування катастрофи MH17. Також 4 жовтня Британія звинуватила військову розвідку Росії в кібератаках по всьому світу

У Раді Федерації Росії назвали звинувачення Британії в кібератаках новою інформаційною атакою та додали, що вона ляже «цеглинкою в будівлю стіни нової холодної війни проти Росії».

Пов`язані новини