Адвоката Євгенія Закревська, яка захищає постраждалу від нападу радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк, заявила, що Служба безпеки має більше шансів розкрити напад, ніж поліцейські.

Адвоката Євгенія Закревська, яка захищає постраждалу від нападу радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк, заявила, що Служба безпеки має більше шансів розкрити напад, ніж поліцейські.

Про це Закревська повідомила в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

«Служба безпеки, згідно з інформацією потерпілої, що стосується центрального СБУ, не має конфлікту інтересів (з Катериною Гандзюк, ред.). Це абсолютно реальна версія потерпілої — щодо причетності поліції (до нападу, ред.). Для того, щоб перевірити версію, потрібно все таки не бути поліцією», — наголосила адвокатка.

«Тому я думаю, що в СБУ більше шансів (розкрити справу, ред.) і сподівань на СБУ більше. Але проблема в тому, що вони вже втратили час… вони почали розслідування пізніше, вони не отримали інформації від поліції, я не впевнена, що вони її отримують, вони швидше наздоженуть, ніж отримають інформацію», — додала Закревська.

Раніше Закревська повідомила Громадському, що Національна поліція досі не надала матеріали справи щодо Гандзюк до СБУ, чим свідомо гальмує слідство.

Крім того, Закревська заявила, що в межах розслідування нападу на Гандзюк досі не допитані свідки, про яких казав адвокат підозрюваного на суді.

31 липня біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила у реанімаційне відділення

Поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство. Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International висловило обурення повідомленнями про напад на Гандзюк.

1 серпня Гандзюк перевели у лікарню Києва. Під будівлею Міністерства внутрішніх справ кілька десятків людей вийшли на акцію «Покарати зло». Учасники заходу вимагали від правоохоронців ефективного розслідування нападів на журналістів та активістів. 

Також Гандзюк надали держохорону.

3 серпня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про затримання підозрюваного у нападі на Гандзюк. 6 серпня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід для підозрюваного Миколи Новікова. Його взяли під варту.

Пізніше поліція опублікувала фото ймовірного другого нападника на Катерину Гандзюк.

СБУ розпочало кримінальне провадження щодо замаху на вбивство херсонської активістки Гандзюк.

Поділитись: