Президент України Володимир Зеленський поговорив телефоном з президентом Росії Володимиром Путіним, зокрема вони акцентували увагу на процесі обміну полонених.

Про це повідомили в Офісі президента.

«Сторони обговорили виконання домовленостей, досягнутих під час Нормандського саміту 9 грудня 2019 року в Парижі, а також підготовку до наступної зустрічі лідерів «Нормандської четвірки», — йдеться у повідомленні.

Окремо глави держав акцентували увагу на обміні полонених, яких утримують в Криму, Росії й так званих «ДНР» і «ЛНР».

«Сторони погодилися з необхідністю активізувати роботу на рівні Тристоронньої контактної групи у Мінську задля реалізації досягнутих домовленостей», — додали в ОП.

На сайті Кремля поки інформації про цей телефонний дзвінок немає.

Раніше міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що сумнівається у проведенні зустрічі лідерів «нормандської четвірки» у квітні, як було заплановано раніше.

Нагадаємо, 9 грудня 2019 року у Парижі відбулася зустріч лідерів «нормандської четвірки» щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Лідери погодились зустрітися знову через 4 місяці, тобто у квітні 2020-го.

Зі всього, про що домовились на саміті у грудні, було виконано лише пункт про обмін полонених. Також Верховна Рада продовжила дію закону про особливий статус Донбасу у старій редакції.

Головне, про що домовилися лідери «нормандської четвірки»:

Про що НЕ домовилися:

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile