Тимчасовий виконувач обов'язків голови Київської ОДА Василь Володін
Фото:

Vasyl Volodin/Facebook

Президент Володимир Зеленський звільнив Олексія Чернишова з посади голови Київської обласної державної адміністрації. На його місце тимчасово виконувати обов'язки призначив Василя Володіна.

Укази президента про звільнення та нове призначення з'явилися 11 березня на сайті Офісу президента.

Нагадаємо, Чернишов перейшов на роботу в уряд — в новому Кабміні він став міністром розвитку громад і територій.

Зазначимо, до роботи заступником голови ОДА Василь Володін був виконувачем обов'язків генерального директора ДП «Електронмаш».

Раніше працював у Департаменті фінансового законодавства Міністерства юстиції України, Державному агентстві України з інвестицій та інновацій, державному підприємстві «Державна інвестиційна компанія».

З 2012 по 2019 роки обіймав посаду директора Департаменту правового забезпечення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації. 

Напередодні уряд призначив тимчасового очільника Міносвіти — Юрія Полюховича, тимчасового міністра економіки — Павла Кухту, тимчасову міністерку культури — Світлану Фоменко та тимчасового міністра енергетики та захисту довкілля — Віталія Шубіна.

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада, відправила у відставку прем’єр-міністра Олексія Гончарука і схвалила склад нового уряду. Також депутати призначили Дениса Шмигаля на посаду прем'єр-міністра України.

Поділитись: