Журналісти, юристи та херсонські активісти склали фоторобот нападника, який облив кислотою радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк.

Журналісти, юристи та херсонські активісти склали фоторобот нападника, який облив кислотою радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк.

Фоторобот опублікував журналіст Сергій Нікітенко.

«Не секрет, що ми, журналісти, активісти, юристи, ведемо власне розслідування у справі нападу на Катерину Гандзюк. Зараз ми збираємо, аналізуємо, вивчаємо та фільтруємо всю наявну інформацію», —написав він у Facebook.

За словами Нікітенка, цей чоловік був у четвертому Таврійському мікрорайоні, та, ймовірно, був у міській раді та біля її будівлі.

Журналісти не виключають, що цей чоловік може бути мешканцем будь-якого іншого українського міста.

Нікітенко додав, що друзі Гандзюк готові виплатити винагороду в 100 тисяч гривень за інформацію, яка допоможе знайти нападника.

31 липня біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила у реанімаційне відділення

Поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство. Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International висловило обурення повідомленнями про напад на Гандзюк.

1 серпня Гандзюк перевели у лікарню Києва. Під будівлею Міністерства внутрішніх справ кілька десятків людей вийшли на акцію «Покарати зло». Учасники заходу вимагали від правоохоронців ефективного розслідування нападів на журналістів та активістів. 

Також Гандзюк надали держохорону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

Ситуацію із нападами на інших активістів у регіонах Громадське проаналізувало в ефірі вечірньої програми «Нині вже».

Поділитись: