Звільнений глава Суспільного телебачення Зураб Аласанія очікує, що Наглядова рада переголосує питання щодо його відставки у відкритому режимі.

Про це Аласанія сказав в ефірі «Нині вже» на Громадському.

«Якщо буде збір всієї Наглядової ради, якщо вони відкрито скажуть, в чому саме (причина відставки – ред.), і якщо вони проголосують відкрито – питань нема», – зазначив Аласанія.

Він зазначив, що має багато запитань до процедури голосування про розірвання контракту із ним: «Закрите – раз, немає звинувачень – два і немає половини людей, які мали голосувати там. То перше – буде до суду позов, але тільки для того, щоб почати розбиратися». 

Раніше член НСТУ Глібовицький запропонував переголосувати рішення щодо Аласанії відкрито.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Реформа на паузі? Що робив та за що звільнили Зураба Аласанію

Нагадаємо, ввечері 31 січня голову Суспільного мовлення Зураба Аласанію достроково усунули з посади за рішенням Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Зураб Аласанія відмовився коментувати Громадському ситуацію.

Сам Аласанія заявив, що усунення його з посади відбулось за невідомих йому причин і з порушенням всіх процедур.

Тимчасовим главою Суспільного призначили Миколу Чернотицького, члена правління НСТУ. Чернотицький відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури. Проте Чернотицький заявив, що дізнався про це у ЗМІ. У коментарі Громадському він повідомив, що не вважає себе тимчасовим очільником Суспільного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Звільнення Аласанії: Незалежні журналісти вимагають скасувати рішення і створюють рух проти цензури

Поділитись: