Війна

Звільненим з полону на Донбасі почали виплачувати державну допомогу — Геращенко

13 червня, 2018 15:11
Війна/Звільненим з полону на Донбасі почали виплачувати державну допомогу — Геращенко
Зберегти
Вигляд
Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб почало виплачувати державну допомогу звільненим у грудні 2017 українським заручникам на Донбасі

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб почало виплачувати державну допомогу звільненим у грудні 2017 українським заручникам на Донбасі.

Про це повідомила представниця України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

Зазначимо, що для отримання грошової допомоги у розмірі 100 тисяч гривень кожному звільнені з полону на Донбасі повинні були подати до міністерства відповідні документи та отримати гроші у термін 6 місяців з дати звільнення.

Тобто останній день, коли вони могли отримати гроші — це 27 червня, адже 27 грудня 2017 року на Донбасі відбувся обмін заручників. Це був перший за два роки та найбільший обмін. 

Раніше у МінТОТі заявили, що виплата грошової допомоги для звільнених з полону на Донбасі розпочнеться тоді, коли прем’єр Володимир Гройсман підпише порядок надання цих виплат.

За 2 місяці до кінця терміну колишній полонений Фомічов заявив, що жоден звільнений з полону на Донбасі не отримав 100 тисяч допомоги держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звільнені від опіки: Як держава допомагає українцям, яких повернула з полону «ДНР» та «ЛНР»

Гройсман заявив, що уряд виплатить кошти звільненим з полону після перевірки щодо них.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Великий обмін: кого звільнили з полону бойовиків на Донбасі.

Пов`язані новини