Економіка
За рік після виграшу арбітражу борг Газпрому перед Нафтогазом зріс на $200 млн
Заборгованість російського газового монополіста Газпрому за невиконання рішення Стокгольмського арбітражу у справі проти Нафтогазу наразі зросла майже на 200 мільйонів доларів та складає майже 2,76 мільярда доларів.