Посольство РФ у Лондоні вимагає доступу до Юлії Скрипаль
Посольство Росії вЛондоні вимагає доступу додоньки колишнього розвідника РФСергія Скрипаля Юлії, яка прийшла до тями після отруєння.
Посольство Росії в Лондоні вимагає доступу до доньки колишнього розвідника РФ Сергія Скрипаля Юлії, яка прийшла до тями після отруєння.
Про це посольство написало у Twitter.
«Хороші новини: Юлія Скрипаль, як повідомляється, успішно одужує. Ми наполягаємо на праві бачити її відповідно до Консульської конвенції 1968 року», — йдеться в повідомленні.
29 березня донька Скрипаля прийшла до тями.
Стан Юлії Скрипаль лікарі шпиталю міста Солсбері більше не оцінюють як критичний. Натомість її батько досі залишається у критичному але стабільному стані.
Раніше ВВС з посиланням на лікарів повідомило, що стан здоров'я Юлії Скрипаль «швидко поліпшується». Її батько залишається в критичному, але стабільному стані.
Sky News з посиланням на лікарню, у якій перебуває донька Скрипаля, повідомляє, що її стан покращився завдяки лікуванню.
Раніше поліція Британії повідомила, що екс-розвідника Скрипаля та його доньку Юлію отруїли в його будинку.
Станом на 29 березня вже 29 країн світу видворили 146 дипломатів російських дипломатів.
26 березня Україна, США та країни ЄС оголосили, що висилають російських дипломатів через отруєння Скрипаля в Британії. Росія пригрозила відповіддю на висилку російських дипломатів з України. 27 березня генсек НАТО оголосив про видворення 7 російських співробітників.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З речами на вихід: що означає видворення російських дипломатів
Раніше прем'єрка Британії Тереза Мей оголосила про видворення з країни 23 російських дипломатів у зв'язку з можливою причетністю Москви до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля. Також 26 березня стало відомо, що Британія видала ордери на арешт російського капіталу сумнівного походження.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Отруєння Скрипаля: чим росіяни володіють у Британії і чиї статки можуть заморозити
66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль потрапив до лікарні з важким отруєнням 4 березня. З ним була його донька. Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння Скрипаля.
Полковника військової розвідки РФ на пенсії Сергія Скрипаля у 2006 році засудили до 13 років ув'язнення за шпигунство на користь Британії. Його визнали винним у передачі Секретній розвідці Британії свідчень російських агентів, які працювали під прикриттям в ЄС.
Екс-розвідника звільнили в межах обміну між США і Росією у 2010 році. Його помилував тодішній президент РФ Дмитро Медведєв. Тоді Росія, крім Скрипаля, вислала в США Ігоря Сутягіна, Олександра Запорізького і Геннадія Василенка. Водночас зі США вислали 10 звинувачених у шпигунстві на користь РФ громадян, серед яких була Анна Чапман. Незабаром Скрипаль отримав політичний притулок у Великій Британії.