Наталя Кокоріна

Наталя Кокоріна

Журналістка, Громадське. Крим

Публікації автора

Лайфстайл

76 справ за день: як на півострові судять кримських татар за поодинокі пікети

Конвеєр політичних судів у Криму перед Новим роком увімкнули на повну потужність. Сьогодні в так званих «судах» окупованого Росією Криму розглядаються 76 адміністративних справ.

Наталя Кокоріна

Лайфстайл

«Він не дасть себе зламати», — мати кримського політв’язня Балуха

Після окупації Криму Володимир Балух відмовився від російського паспорта й відкрито висловлював проукраїнську позицію. На його будинку майорів український прапор. До нього двічі приходили з обшуками, а в грудні 2016—го нібито знайшли боєприпаси. Володимира «засудили» до 3 років і 7 місяців колонії. Чому він не зламався під репресивною машиною, Громадському розповіла його мати, Наталія Балух.

Наталя Кокоріна

Війна

Воля для Умерова і Чийгоза: як звільняли кримських політв'язнів

Несподівано для більшості тих, хто переймався долею кримських політв’язнів, 25 жовтня Кремль відпустив двох заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу. Кілька тижнів тому російські суди в окупованому Криму винесли вироки Ахтему Чийгозу та Ільмі Умерову. А вже вчора замість російської в’язниці вони опинилися в Анкарі, звідки вирушать до Києва. Громадське з’ясувало деталі звільнення

Максим Кошелєв

Наталя Кокоріна

Україна

У Криму штраф у 5 тисяч доларів за проукраїнські пости сплатили монетами по 10 рублів

У анексованому Криму заплатили штраф 300 тисяч рублів (близько 5 тисяч доларів), призначений судом Заремі Умеровій за проукраїнські пости у соцмережах, монетами по 10 рублів.

Настя Коріновська

Наталя Кокоріна

Лайфстайл

«Карткові будинки»: як скандальний забудовник під Києвом воює з активістами та журналістами

Олександр Дядюк— адвокат громади села Петропавлівська Борщагівка, щопід Києвом. Два тижні тому біля власного будинку нанього напали троє невідомих. Напад стався вранці, поруч здитячим садочком наочах вихователів тадітей.

Наталя Кокоріна

Війна

«Повітряні» санкції: Аеропорти країн ЄС продовжують приймати борти, що літають до Криму

Після анексії Крим втратив залізничне сполучення не тільки з материковою Україною, але й з Росією. Сьогодні потрапити на півострів з боку окупаційної держави можна через Керченську поромну переправу і аеропорт «Сімферополь». А коли під час шторму переправа закрита, шлях на півострів тільки один — повітряний.

Наталя Кокоріна

Лайфстайл

«Кримчанам необхідна інформаційна підтримка і віра» — правозахисниця

Репресії проти кримських татар іукраїнців, які намагаються зберегти вокупації свою ідентичність тривають уКриму вже понад три роки. Але зпочатком 2017 з’явилися інові форми тиску збоку силовиків. Під арешт може потрапити будь—яка людина, навіть випадково опинившись біля будинку, вякому проходить обшук.

Наталя Кокоріна