
Тетяна Огаркова
Публікації автора
Політика
Теракт у Ніцці: що зараз відомо?
Під час святкування національного свята Франції (день взяття Бастилії, 14 липня), у Ніцці стався теракт.
Лайфстайл
Бульвар Гавела в Києві: бути чи не бути?
Бульвар Лепсе у Києві може стати бульваром імені Вацлава Гавела.Унаслідок декомунізаційних законів київський бульвар зможе носити ім’я відомого чеського громадського діяча, критика комуністичного режиму та дисидента.
Політика
ЄС без Британії? – не все так просто
Коли минули перші емоції після референдуму щодо членства Британії в ЄС, стало зрозуміло, що з процесом «виходу»не все так просто. Є багато речей, які можуть загальмувати процес, створити нові проблеми чи завести ситуацію в глухий кут.Громадське продовжує розбиратися з майже детективним серіалом під назвою «Брекзит».
Політика
Британський референдум: 5 речей, які варто знати українцям
23 червня 2016 року у Великій Британії відбувається історичне голосування. Британці вирішують на всенародному референдумі — варто Великій Британії залишатися країною—членом ЄС чи вийти з Союзу.
Політика
Клінтон чи Трамп: хто кращий для України?
Як може змінитися зовнішня політика США після президентських виборів? Клінтон чи Трамп – хто кращий для України? Якими будуть дії США в Сирії та американсько—європейські відносини? Про це журналісти Громадського розпиталивідомого політолога, колишнього професора Колумбійського університету Лінкольна Мітчела.
Політика
Чи можна подолати системну корупцію в Україні? Інтерв'ю з головою Transparency International
Хосе Угас розповідає про успішні приклади боротьби з корупцією у Гватемалі, Бразилії, Гондурасі, Перу та Грузії. Про враження від України, про те, чого бракує чинній системі з протидії корупції, та що робити, аби подолати корупцію в Україні.
Лайфстайл
Спецслужби РФ розповідають Кремлю зручну для нього брехню – Марк Галеотті
Марк Галеотті є дослідником Європейської Ради зовнішніх відносин. Він багато досліджує російські спецслужби, спосіб їхньої організації. Журналісти Громадського розпитали Марка Галеотті про «гідру» спецслужб РФ, їхню діяльність в Європі та в пострадянських країнах, а також про їхні слабкі сторони.