Компанія «АрселорМіттал Кривий Ріг» протягом найближчих 5 років планує вкласти 1,8 мільярда доларів задля зменшення обсягів викидів шкідливих газів в атмосферу.

Про це повідомив заступник генерального директора з виробництва компанії Олександр Іванов, передає прес-служба компанії.

За його словами, компанія розробила екологічну програму, якою передбачене зменшення рівня викидів шкідливих газів у більш ніж 2 рази до 2023 року.

«Для цього ми реалізуємо масштабну екологічну програму. Проте вона не може бути виконана миттєво і розрахована на декілька років. Це коштує великих грошей. У найближчі п'ять років наші капітальні витрати складуть 1,8 млрд доларів», — повідомив Іванов.

Він також зазначив, що компанія досі не отримала даних останніх перевірок СБУ, які відбувалися на підприємстві на початку вересня 2019 року.

Зазначимо, що «АрселорМіттал Кривий Ріг» (раніше — Криворіжсталь) — один з найбільших забруднювачів атмосферного повітря в Україні. 

3 вересня на «АрселорМіттал Кривий Ріг» знову прийшли працівники СБУ з перевіркою у справі про «екоцид». Перевірку почали попри те, що у серпні компанія дійшла згоди з Офісом президента про збільшення обсягів фінансування захисту довкілля.

5 вересня СБУ прийшли на підприємство зі ще однією перевіркою.

Нагадаємо, нещодавно відбувся гучний скандал щодо втручання СБУ у роботу найбільшого металургійного підприємства України — «АрселорМіттал Кривий Ріг». Зокрема, СБУ порушила проти компанії кримінальну справу за статтею «Екоцид» та наклала арешт на майно, чим заморозила інвестиції на 150 мільйонів доларів. Під час брифінгу в СБУ пояснили, що підозрюють керівництво «АрселормМіттал» у «недбалому ставленні до інвестицій».

8 серпня в «АрселорМіттал» повідомили, що дійшли згоди з Офісом президента та погодилися збільшити інвестиції у покращення екологічної ситуації у Кривому Розі. Натомість СБУ має зняти арешт з майна компанії.

Поділитись: