Слідчі продовжують розслідувати обставини катастрофи літака Ан-26 в Чугуєві на Харківщині, в якій загинули 26 людей. Державне бюро розслідувань уже допитало понад 40 свідків, призначило експертизи та просить арештувати деякі документи.

Про це повідомляє Держбюро розслідувань.

Крім того, експерти відібрали зразки ДНК для експертизи від 25-ти родичів курсантів і членів екіпажу, які загинули безпосередньо на місці аварії. Після проведення експертиз щодо ідентифікації загиблих їх тіла повернуть родичам.

Також слідчі вилучили два бортові самописці, які вже почали розшифровувати, від військової частини отримали документи про організацію та проведення польотів.

У ДБР ще отримали документи про проведення ремонту та продовження ресурсу двигунів, які використовувалися на літаку, а також подали сім клопотань про арештування речей і документів, які вилучили під час оглядів.

Що сталося?

Авіакатастрофа Ан-26 на Харківщині сталася надвечір 25 вересня. З 27 людей на борту (20 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил і семеро офіцерів, ще одного курсанта не допустили до польоту) одразу після аварії вижили двоє.

Один із них (курсант зі Львова) помер у Харківській лікарні невідкладної медичної допомоги, інший (із Харківської області) перебуває у Харківському військовому шпиталі.

Володимир Зеленський доручив тимчасово призупинити польоти на всіх Ан-26 в Україні до з'ясування обставин трагедії.

Офіс генпрокурора порушив справи за статтею 416 Кримінального кодексу. Слідство у цій справі проводитиме Державне бюро розслідувань. Воно наразі перевіряє чотири версії того, що сталося.

Детальніше про все, що наразі відомо про падіння літака Ан-26, можна прочитати за посиланням.

Поділитись: