Війна

Батько пораненого у Керченській протоці моряка: «Нам сказали чекати повернення»

Громадське
Війна/Батько пораненого у Керченській протоці моряка: «Нам сказали чекати повернення»
Зберегти
Вигляд
Громадське зв'язалося з рідними Василя Сороки — одного з поранених українських моряків, який перебуває у госпіталі в Керчі.

Як розповів батько Василя Віктор Сорока, наразі йому тільки відомо, що син знаходиться в лікарні.

«Знаю те ж саме, що й ви — що вони в лікарні, їх прооперували. Дізнався про його поранення, можна сказати, що мені зателефонували та сказали про це. Більше нічого невідомо. Спілкувалися ми останній раз тиждень тому, він приїздив в гості. Про цю операцію нічого не розповідав. Люди військові, тому виконують ті накази, що поступають», — розвповів Віктор Сорока.

За його словами, родина постійно тримає зв’язок з командуванням.

«Нам сказали — чекати повернення. Чекаємо і віримо, що все буде добре», — додав він.

Громадське поспілкувалося з родичами ще двох поранених моряків —

26 листопада в РФ назвали імена трьох поранених українських моряків.

Раніше повідомляли, що троє поранених українських моряків перебувають у лікарні в Керчі, інші члени екіпажу — у слідчих. Росія заявляє, що постраждали лише троє українських військових, водночас, за даними ВМС України, поранено шістьох.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ РФ захопила військові катери України у Керченській протоці (ОНЛАЙН)

Нагадаєморосійські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. За останніми даними, шестеро українських моряків дістали поранення. ФСБ Росії підтвердила обстріл і затримання українських кораблів у Керченській протоці. Загалом на трьох українських катерах було 23 військових.

Президент України Петро Порошенко заявив, що підтримує запровадження воєнного станучерез напад РФ на українські кораблі біля Керченської протоки

Увечері 25 листопада під посольство РФ у Києві принесли шини, будівлю закидали шашками.

Зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його. З екіпажу ніхто не постраждав.

Зі свого боку Росія заявила, що українські кораблі нібито порушили територіальні води Росії і увійшли в закриту акваторію. Крім того, Україна нібито не подала заявку на проходження Керченської протоки

Українські кораблі почали виходити з Керченської протоки, але російські кораблі переслідували їх та погрожували застосувати зброю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала і захопила українські кораблі у Керченській протоці: що відбулося

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Росія захопила українські кораблі у Керченській протоці (СПЕЦЕФІР).

Пов`язані новини