Через неврегульоване питання з місцем реєстрації клірингових компаній, біржеві контракти на суму близько 41 трильйона фунтів стерлінгів (53,5 трильйони доларів) можуть опинитися під загрозою.

Через неврегульоване питання з місцем реєстрації клірингових компаній, біржові контракти на суму близько 41 трильйона фунтів стерлінгів (53,5 трильйони доларів) можуть опинитися під загрозою.

Про це повідомляє «Інтерфакс», посилаючись на документи Банку Англії.

Зазначається, що після остаточного виходу Британії з ЄС, клірингові компанії, що працюють на ринках Євросоюзу, але розташовані у Британії, будуть повинні переїхати до однієї з країн ЄС, адже цього вимагає європейське законодавства. Якщо цього не станеться, то біржові угоди, які проводять ці компанії, можуть визнати недійсними, що спричинить збитки на суму понад 53 трильйони доларів.

Банк Англії наразі проводить переговори з владою ЄС, щоб дозволити європейським компаніям працювати у Британії після завершення Brexit у 2019 році, проте наразі такі переговори є безуспішними.

Раніше повідомлялось, що Brexit коштує Британії 500 мільйонів фунтів стерлінгів на тиждень.

Раніше повідомлялося, що на переговорах в австрійському місті Зальцбург щодо виходу Британії зі складу ЄС все ще не досягли домовленості щодо угоди про торгівля, яка діятиме по завершенню Brexit.

Раніше в Єврокомісії заявили, що ЄС та Британія збережуть тісні торговельні зв’язки після Brexit. Прем'єрка Британії Тереза Мей заявила, що особисто вестиме переговори з ЄС.

Також мер Лондона пропонує провести ще один референдум щодо виходу Британії з ЄС.

Нагадаємо, 9 липня міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон подав у відставку. Таке рішення Джонсона оголосили за 30 хвилин до того, як Мей повинна була виступити перед парламентом щодо її нового плану Brexit. Міністр з питань Brexit Девід Девіс також подав у відставку через невдоволення результатами зустрічі з прем’єр-міністеркою Терезою Мей, на якій обговорювали план виходу з ЄС. За кілька годин у Британії призначили нового міністра з питань Brexit — ним став Домінік Рааб.

Джонсон і Девіс критикували план виходу Британії з ЄС, який погодив британський уряд. Королева Єлизавета ІІ дала королівську згоду на закон про Brexit. Цей план передбачає, зокрема збереження зони вільної торгівлі з ЄС:

23 червня 2016 року у Британії відбувся референдум, який показав, що 52% британців воліють покинути Євросоюз. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якими будуть наслідки Брекзиту для України та НАТО?

29 березня 2017 року Велика Британія офіційно повідомила Європейський союз про свій намір покинути ЄС, запустивши процедуру Brexit.  

На переговорах Британії та ЄС вирішили продовжити перехідний період Brexit до 2020 року. Повідомлялось, що остаточна вартість Brexit для Британії може сягнути 55 мільярдів євро. Цю суму країна виплачуватиме ЄС до 2064 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британія залишає ЄС, але не Україну — британський міністр у справах Європи

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile