Парламент Великої Британії розглянув чотири альтернативних угоди щодо виходу королівства з Євросоюзу, але не підтримав жодну.

Всі чотири альтернативи Палата громад розглянула у понеділок, 1 квітня, передає CNN.

Проте кожен із запропонованих варіантів набрав менше голосів депутатів, ніж угода прем’єр-міністерки Сполученого Королівства Терезий Мей з ЄС, яку в п’ятницю парламентарі також не підтримали.

Нагадаємо, 29 березня було третє голосування за угоду Мей, і жодного разу депутати не підтримали її.

Раніше депутати парламенту Великої Британії не підтримали рішення про те, щоб вихід Британії з Євросоюзу відбувся без угоди. При цьому угоду щодо Brexit напередодні депутати відхилили.

23 березня у Лондоні десятки тисяч людей вийшли з вимогою провести новий референдум щодо Brexit. Тереза Мей виключила проведення другого референдуму щодо виходу Британії з ЄС і заявила, що планує вивести країну з ЄС до 30 червня.

27 березня Мей заявила, що піде у відставку до наступного етапу переговорів щодо Brexit, якщо парламент підтримає її варіант угоди.

23 червня 2016 року у Британії відбувся референдум, який показав, що 52% британців воліють покинути Євросоюз. 29 березня 2017 року Велика Британія офіційно повідомила Європейський союз про свій намір покинути ЄС, запустивши процедуру Brexit. Повідомлялось, що остаточна вартість Brexit для Британії може сягнути 55 мільярдів євро. Цю суму країна виплачуватиме ЄС до 2064 року.

Поділитись: