Світ

Будинок екс-розвідника Скрипаля в Солсбері можуть знести

9 квітня, 2018 00:29
Світ/Будинок екс-розвідника Скрипаля в Солсбері можуть знести
Зберегти
Вигляд
Будинок екс-розвідника Сергія Скрипаля в британському місті Солсбері можуть знести, а місця де він перебував обнести парканами.

Будинок російського екс-розвідника Сергія Скрипаля в британському місті Солсбері можуть знести, а місця де він перебував обнести парканами.

Про це повідомляє Mail on Sunday. 

Також можливе знесення італійського ресторану Zizzi і пабу The Mill, які Сергій Скрипаль разом зі своєю донькою Юлією відвідали незадовго до того, як були виявлені без свідомості.

«Тимчасові огорожі можуть бути встановлені навколо цих місць до осені цього року. Охоронці зі співробітників поліції скоро приступлять до патрулювання цих місць », — повідомили виданню в правоохоронних органах.

Повідомляється, що місця, про які йде мова, планується тримати обгородженими протягом шести місяців.

За даними ЗМІ екс-розвіднику РФ Сергію Скрипалю та його доньці Юлі запропонують змінити імена та жити у США для захисту їх від подальших спроб вбивства.

Раніше Юлія Скрипаль не прийняла пропозицію російського посольствау Лондоні про надання консульської допомоги. Як повідомляє видання саме цей крок переконав британських чиновників, що вона може назавжди переїхати на Захід.

Нагадаємо 6 квітня екс-розвідник РФ Скрипаль вийшов з критичного стану.

5 квітня Юлія Скрипаль зробила першу заяву після того, як вийшла з коми, після отруєння у Солсбері.

29 березня донька Скрипаля прийшла до тями.

28 березня поліція Британії повідомила, що екс-розвідника Скрипаля та його доньку Юлію отруїли в його будинку.

Британське слідство вважає, що отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля навряд чи було б здійснене без схвалення Кремля.

66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль потрапив до лікарні з важким отруєнням 4 березня. З ним була його донька. Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння Скрипаля.

Полковника військової розвідки РФ на пенсії Сергія Скрипаля у 2006 році засудили до 13 років ув'язнення за шпигунство на користь Британії. Його визнали винним у передачі Секретній розвідці Британії свідчень російських агентів, які працювали під прикриттям в ЄС.

Екс-розвідника звільнили в межах обміну між США і Росією у 2010 році. Його помилував тодішній президент РФ Дмитро Медведєв. Тоді Росія, крім Скрипаля, вислала в США Ігоря Сутягіна, Олександра Запорізького і Геннадія Василенка. Водночас зі США вислали 10 звинувачених у шпигунстві на користь РФ громадян, серед яких була Анна Чапман. Незабаром Скрипаль отримав політичний притулок у Великій Британії.

Пов`язані новини