Італійський модний дім Prada відклав проведення фешн-шоу, запланованого на травень 2020 року, через спалах нового коронавірусу Covid-2019 в Китаї.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву модного дому.

«Через нинішню невизначеність, пов’язану зі спалахом нового коронавірусу, фешн-шоу Prada Resort, яке попередньо планували провести в Японії 21 травня, буде перенесено», — йдеться в заяві.

У Prada також додали, що рішення про перенесення шоу є запобіжним заходом, вжитим із поваги до працівників та учасників заходу.

«Японія залишається одним із стратегічних ринків Prada, і всі відповідні заходи в країні будуть проведені в більш доречний час», — заявили в модному домі.

Нагадаємо, раніше генеральний директор GSMA Джон Гофман, який організовує найбільшу виставку мобільних технологій MWC 2020, оголосив, що спалах коронавірусу зробив заплановану виставку «неможливою».

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Нагадаємо:

  • У грудні 2019 року в китайському місті Ухань (провінція Хубей) зафіксували спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником. Згодом стало відомо, що вірус передається від людини до людини.
  • Намагаючись обмежити поширення вірусу, в Китаї запровадили повні або часткові обмеження на пересування у 15 містах, зокрема повністю ізолювали Ухань, в якому мешкають понад 11 мільйонів людей.
  • За межами Китаю випадки зараження зафіксували у більше як 25 країнах, зокрема у США, Франції, Австралії, Канаді, Німеччині, Фінляндії, Індії та Африці. Деякі країни намагаються евакуювати своїх громадян з Китаю та призупиняють авіасполучення.
  • 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я у світі.
  • В Україні наразі немає випадків інфікування, однак відомо, що двоє українців є серед інфікованих на круїзному лайнері Diamond Princess, який перебуває на карантині біля порту Йокогама в Японії.

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Поділитись: