Узята під варту народна депутатка Надія Савченко пройшла експертизу на осудність, що є обов’язковою процедурою у кримінальному провадженні.

Узята під варту народна депутатка Надія Савченко пройшла експертизу на осудність, що є обов’язковою процедурою у кримінальному провадженні.

Про це повідомив адвокат депутатки Олег Соловей, передає «Українська правда».

«Це обов’язкова експертиза на перевірку стану осудності. Вона проводиться у будь-якому кримінальному провадженні. Перевіряється, чи розуміла людина, що робить. Якщо людина не розуміла, що вона робить, і не осудна, то її відправляють на примусове лікування», — сказав Соловей.

На питання про те, чи пройшла Савченко експертизу, адвокат сказав:

«Думаю, що так. Хоч письмового висновку лікаря з цього приводу немає, — думаю, що пройшла».

За словами іншого адвоката депутатки Дмитра Бугая, експертиза тривала близько двох годин. Саму процедуру проводила комісія, яка ставить певні запитання.

«Це як розмова з психологом»,— пояснив адвокат.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодувала вже шостий день. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

12 квітня народну депутатку Надію Савченко, яка перебуває під арештом у слідчому ізоляторі СБУ, повезли у клініку СІЗО на обстеження.

Правоохоронці прийшли з обшуками до квартири Надії Савченко. Цю інформацію підтвердили в СБУ. Згодом стало відомо, що обшуки проходять і в офісі партії депутатки. Мати депутатки повідомила, що у квартирі слідчі знайшли нагородний пістолет та патрони.

Поділитись: