Підозрювана у підготовці терактів та поваленні державного ладу депутатка Надія Савченко знову найняла адвокатів для захисту в суді.

Підозрювана у підготовці терактів та поваленні державного ладу депутатка Надія Савченко знову найняла адвокатів для захисту в суді.

Про це «Громадському радіо» повідомив один із захисників депутатки Олександр Шадрін.

Інший адвокат у цій справі — Костянтин Глоба.

За словами Шадріна, державна адвокатка Савченко Юлія Ткач теж буде присутня у суді при наступному розгляді справи, адже вона подала апеляційну скаргу.

3 квітня один з адвокатів Надії Савченко Віктор Чевгуз взяв самовідвід.

11 травня  стало відомо, що від Надії Савченко пішли обидва її адвокати — Олег Соловей та Дмитро Бугай.

Соловей зазначив, що причиною цьому стала, зокрема, і «некоректна поведінка і позиція сестри Савченко — Віри, яка втручається у робочі відносини захисників і підзахисної».

14 травня на черговому засіданні суду Савченко заявила про розірвання співпраці з адвокатами, «бо не може за них платити».

14 травня Шевченківський районний суд Києва розглядав продовження запобіжного заходу Надії Савченко. Однак, засідання перенесли через відмову Савченко від адвоката Олександра Шадрина.

Народний депутат Сергій Мельничук прийшов на засідання суду та заявив про готовність взяти її на поруки.

Вже 15 травня суд залишив Савченко під вартою ще на два місяці.

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодувала вже шостий день. 

29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

Поділитись: