До України не пустили російську журналістку Анастасію Дроздову, координаторку проекту підтримки журналістських розслідувань Muckrakers-Russia. Крім того, як стало відомо Громадському, до України прикордонники не пустили ще трьох журналісток з Росії.

«Ми билися добу. До самої останньої хвилини. Мої півтори доби без сну, все як у фільмі «Термінал». Але у в'їзді в Україну мені все-таки відмовили», — повідомила Дроздова у Facebook.

Як повідомили Громадському джерела, до України також не пустили журналістку видання «Старая Русь» Олену Ніколаєву, Юлію Нікітіну з видання «Фонтанка», а також Олену Владикіну — журналістку російської газети «Мой район».

Нагадаємо, 4 грудня журналістку російського телеканалу «Дождь» Євгенію Зобніну не пустили в Україну.

Як повідомлялося, в Україну не впустили актора та танцівника Ільдара Тагірова, який мав взяти участь у прем'єрі вистави DIALOGY в Одесі.

30 листопада в Україну не впустили російського артиста балету Андрія Меркур’єва, який їхав до Одеси, аби подивитися виставу, яку він поставив у 2014 році в Одеському театрі опери й балету.

30 листопада Україна обмежила в'їзд росіянам чоловічої статі віком від 16 до 60 років. Винятком для в’їзду чоловіків з громадянством Росії може бути гуманітарна мета, наприклад, похорон. Ця заборона діятиме на час воєнного стану, до 26 грудня.

Прикордонники пояснили, за яких умов росіян можуть пускати в Україну

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як в Україні впроваджують воєнний стан

Через агресію Росії в морі в Україні запровадили воєнний стан у 10 областях. Він діятиме 30 днів і завершиться 26 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що передбачає воєнний стан: Заборона виборів і контроль над ЗМІ. Негайної мобілізації не буде

Нагадаємо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала і захопила українські кораблі у Керченській протоці: що відбулося

Поділитись: