В Україну не впустили актора та танцівника Ільдара Тагірова, тому прем’єра вистави DIALOGY в Одесі відбудеться без нього.

У прес-релізі театральної команди U!Zahvati йдеться, що головного героя вистави, який є громадянином РФ, не пустили в Україну, коли він повертався з конкурсу Артистів балету та хореографів в Москві, де зайняв друге місце.

Зазначається, що Прикордонслужба відмовилася впускати актора через те, що він «не може підтвердити мету перебування в Україні».

«В той же час, театральна команда U!Zahvati організувала завчасно всі необхідні документи для підтвердження мети подорожі актора в Одесу», — йдеться в заяві.

В U!Zahvati наголосили, що попри російське громадянство Тагіров займається творчістю переважно в Європі, а його участь у виставі DIALOGY була запланована більше року тому.

Як повідомлялося, 30 листопада в Україну не впустили російського артиста балету Андрія Меркур’єва, який їхав до Одеси, аби подивитися виставу, яку він поставив у 2014 році в Одеському театрі опери й балету.

30 листопада Україна обмежила в'їзд росіянам чоловічої статі віком від 16 до 60 років. Винятком для в’їзду чоловіків з громадянством Росії може бути гуманітарна мета, наприклад, похорон. Ця заборона діятиме на час воєнного стану, до 26 грудня.

Прикордонники пояснили, за яких умов росіян можуть пускати в Україну

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як в Україні впроваджують воєнний стан

Через агресію Росії в морі в Україні запровадили воєнний стан у 10 областях. Він діятиме 30 днів і завершиться 26 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що передбачає воєнний стан: Заборона виборів і контроль над ЗМІ. Негайної мобілізації не буде

Нагадаємо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала і захопила українські кораблі у Керченській протоці: що відбулося

Згодом російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. За останніми даними, шестеро українських моряків дістали поранення. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ. Усіх українців взяли від варту на 2 місяці.

Зі свого боку Росія заявила, що українські кораблі нібито порушили територіальні води Росії і увійшли в закриту акваторію. Крім того, Україна нібито не подала заявку на проходження Керченської протоки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ РФ захопила військові катери України у Керченській протоці (ОНЛАЙН)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Керченські бранці: що відомо про українських моряків, яких захопили російські військові

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile