Світ

Дочка Манафорта подала заяву на зміну прізвища

3 вересня, 2018 13:11
Світ/Дочка Манафорта подала заяву на зміну прізвища
Зберегти
Вигляд
У США дочка екс-голови передвиборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта Джессіка подала заяву до суду з проханням змінити її теперішнє прізвище на дівоче прізвище матері.

У США дочка екс-голови передвиборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта Джессіка подала заяву до суду з проханням змінити її теперішнє прізвище на дівоче прізвище матері.

Про це повідомляє The New York Post.

Заяву та інші необхідні документи Джессіка Манафорт подала до Верховного суду Манхеттена.

«Я хочу, щоб моїм новим ім’ям було Джессіка Енн Бонд замість мого нинішнього імені», — зазначила вона у заяві.

Джессіка Манафорт, яка працює кінорежисеркою, пояснила, що прізвище «більше підходить її професії». За інформацією видання, вона вже протестувала нове ім’я у своєму останньому фільмі «Роузі», який вийшов на екрани у липні. У титрах вона зазначила себе як Джесс Бонд.

Крім того, вона сказала The Post, що хоче «відокремити себе та свою роботу від суспільного сприйняття, яке не має нічого спільного з тією людиною, якою я є».

Увечері 21 серпня суд присяжних у американському місті Александрія, штат Вірджинія, визнав Пола Манафорта винним за 8 пунктами звинувачення із 18.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Винен: Що потрібно знати про суд над Полом Манафортом

Під час судового засідання захист  Манафорта відмовився викликати свідків, бо боявся, що прокуратура отримає компрометуючу інформацію під час перехресного допиту.

Сам Манафорт не скористався можливістю виступити, бо також боявся запитань від сторони обвинувачення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну причетність Манафорта до розстрілів на Майдані

Пола Манафорта звинувачували за 18 пунктами. Більшість із них пов'язані з фінансовими махінаціями, зокрема йдеться про корупцію, відмивання грошей через іноземні рахунки, ухиляння від сплати податків, незареєстровану роботу на іноземні уряди тощо.

У фокусі справи, за якою його вперше почали судити, — це робота Манафорта на українських політиків з 2005-го по 2014 рік. Тоді він консультував «Партію регіонів» та Віктора Януковича, а також співпрацював із українськими олігархами — Рінатом Ахметовим, Сергієм Льовочкіним та іншими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Перший суд над Манафортом: українські олігархи та розкішне життя

На наступному судовому процесі щодо Манафорта представлять 1500 доказів у справі про його лобістську діяльність, зокрема, в Україні.

Як повідомила в ефірі Громадського журналістка української служби «Голосу Америки» Тетяна Ворожко, на наступному етапі судового процесу Манафорту висуватимуть 7 звинувачень. Вони стосуватимуться того, що він не зареєструвався як лобіст,який працює на іноземні інтереси, надавав неправдиві свідчення, тиснув на свідків, а також відмивав гроші.

Також Ворожко зазначила, що за мірками американського правосуддя, перший судовий процес щодо Манафорта завершився досить швидко: він тривав три тижні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Манафорт: 10 нових фактів про головного політтехнолога Януковича

Пов`язані новини