УКРАЇНА

Експерти МВФ в Києві нададуть владі України рекомендації щодо антикорупційного суду — міністр фінансів

9 лютого, 2018 17:42
УКРАЇНА/Експерти МВФ в Києві нададуть владі України рекомендації щодо антикорупційного суду — міністр фінансів
Зберегти
Вигляд
Група експертів Міжнародного валютного фонду в рамках візиту до Києва, в тому числі, нададуть владі України рекомендації щодо антикорупційного суду.

Група експертів Міжнародного валютного фонду в рамках візиту до Києва, в тому числі, нададуть владі України рекомендації щодо антикорупційного суду.

Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк, передає «Інтерфакс-Україна».

«Разом з місією прибуде кілька експертів, які працюватимуть і нададуть рекомендації щодо закону про створення Антикорупційного суду», — сказав він.

При цьому Данилюк зазначив: зараз саме той час, коли ця місія МВФ необхідна для того, щоб Україна могла просунутися далі у співпраці з Фондом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БПП перерахував понад мільйон гривень фонду, керівники якого писали закон про Антикорупційний суд.

Посол ЄС раніше заявив, що Україна повинна створити Антикорупційний суд до виборів президента. У Всесвітньому банку заявили про неприпустимість законопроекту про антикорупційний суд у нинішній редакції. Також Міжнародний валютний фонд назвав ухвалення президентського законопроекту про Антикорупційний суд у наявній редакції «порушенням зобов’язань перед міжнародними партнерами».

Президентський законопроект про антикорупційний суд не відповідає міжнародним вимогам, а саме в процедурі добору антикорупційних суддів, юрисдикції суду, та загалом виписаний так, що за ними створити Антикорупційний суд або неможливо, або це займе невизначений проміжок часу.

Водночас президентський варіант законопроекту є основним і його не будуть поєднувати з депутатськими.

Раніше Порошенко заявив, що не має півтора роки, поки створиться Антикорупційний суд. Голова держави пропонував замість окремого органу створити антикорупційні палати при діючих судах.

Пов`язані новини