Світ

Facebook відмовився давати свідчення у Конгресі США

26 квітня, 2018 11:10
Світ/Facebook відмовився давати свідчення у Конгресі США
Зберегти
Вигляд
Соціальна мережа Facebook відхилила запрошення Палати представників Конгресу США дати свідчення на слуханнях щодо практики соціальних медіа відфільтровувати інформацію.

Соціальна мережа Facebook відхилила запрошення Палати представників Конгресу США дати свідчення на слуханнях щодо практики соціальних медіа відфільтровувати інформацію.

Про це заявив прес-секретар компанії, повідомляє Reuters.

Компанія заявила, що, незважаючи на те, що вона не з’явиться на слуханні, вона «відкрита до продовження діалогу з конгресменами щодо твердої прихильності Facebook бути платформою для всіх ідей та думок».

До дачі свідчень на слуханнях у юридичному комітеті Палати представників також запросили Alphabet Inc та Twitter Inc, однак відповіді вони поки що не надали.

Деякі представники Республіканської партії критикували соціальні медіа за цензурування консервативних поглядів. Компанія відкидає такі звинувачення.

У березні Конгрес США запросив Цукерберга дати пояснення щодо витоку даних Facebook.

Раніше засновника Facebook Марка Цукерберга запросили до Європарламенту після скандалу про збір даних користувачів соцмережі та втручання у вибори США.

Засновник Facebook Марк Цукерберг дав свідчення в Сенаті США. Цукерберг визнав помилку і розповів про кроки, які компанія планує вжити для підвищення конфіденційності користувачів і захисту їх персональних даних. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Конгрес проти Facebook: що розповів Цукерберг американським законодавцям

Нагадаємо, компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних понад 50 мільйонів користувачів Facebook.

Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних 50 млн користувачів Facebook.

Журналісти встановили, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення влади.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica. 

Марка Цукерберга запросили до Європарламенту для пояснень ситуації.

В офісах СА  у Лондоні 23 березня провели обшуки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Пов`язані новини